Hakkımızda Tarifeler İletişim
Süreç DesteğiAna Sayfa

Süreç Desteği

Mobildev, test aşaması sonrasında Çözüm Ortağı ya da Müşteri olmak isteyen Çözüm Geliştiricilere baştan sona süreç desteği verir. 

İlk aşamada seçilen ortaklık tipine ait sözleşme Çözüm Geliştirici tarafından doldurulduktan sonra Mobildev Müşteri Hizmetleri ilgili operatöre gönderir ve süreci takip eder.

Müşteri, sözleşme onayının ardından bilgilendirilerek kendi çözümü içerisinde Toplu SMS servisini kullanmaya başlar.

Çözüm Ortağına ait sözleşmenin onaylanmasını takiben Çözüm Ortağına ait mevcut müşteri listesi Mobildev Tele Satış birimi tarafından aranarak, müşterilere Toplu SMS servisi konusunda detaylı bilgi verilir.* Toplu SMS servisini kullanmak isteyen müşterilere sözleşme gönderilir. Sözleşmenin müşteriden gelmesini takiben imza ve ek evrak uygunluğu kontrol edilerek operatör tarafındaki aktivasyon işlemleri Mobildev Müşteri Hizmetleri birimi ile yürütülür.

Tüm bu işlemlerin sonunda hesap aktivasyonu sağlanır. Hesabı açılan müşterinin yetkili kişi GSM ve e-mail adresine kullanıcı bilgileri Mobildev Müşteri Hizmetleri tarafından gönderilir. Yapılan ilk aramada bilgilerin ulaşıp ulaşmadığını teyit edilir ve Mobildev Müşteri Hizmetleri’ne ait bilgiler paylaşılır.

Son aşamada Toplu SMS servisinin kullanılacağı program konusunda ilgili çözüm ortağına yönlendirme gerçekleştirilir ve aktivasyon sürecinin takibi için de çözüm ortağı ekranları paylaşılır.
* Müşteri listesi arama hizmeti opsiyoneldir. Çözüm Ortağı’nın onayı doğrultusunda Mobildev Müşteri Hizmetleri tarafından ilgili hizmet verilir.


Test Hesabı AlProjem Var!


Follow @mobildev_tweets