Hakkımızda Tarifeler İletişim
Satış DesteğiAna Sayfa

Satış Desteği

Mobildev, SMSDeveloper programına katılan kişi ve kurumlara satış desteği vererek, onların satışlarını ve müşteri sayısını artırarak, onlara ek gelir yaratmayı hedefler. Satış öncesi ve satış anında sunulan tam destekle tüm Çözüm Geliştiricilere satış sürecinin hızlandırılması, pazarda alan genişletme ve rakiplere karşı öne geçme şansı tanınır.

Bu doğrultuda, Mobildev, uygulamasını test edip onayladığı iş ortakları için Tele Satış Desteği, Satış Yöneticisi Desteği, Outsource Satış Hizmeti ve Müşteri Ziyareti Desteği verir.

Tele Satış Desteği: Halihazırda mevcut uygulaması ve müşterisi olan kişi ve kurumlardan almış olduğu müşteri veritabanı üzerinden aramalar yaparak Lead Generation (müşteri kazanımı) yaratır.

Satış Yöneticisi Desteği: Her türlü konu, bilgi ve soru için ulaşılabilecek, satış hedeflerinin belirlenmesinde gerekli ön çalışmaları ve bütçelemeyi yapacak; müşteri, sipariş ve veritabanı takibini yapıp güncelliğini koruyacak özel bir satış yöneticisi atanır.

Outsource Satış Hizmeti: Belli büyüklüğe gelmiş veya gelme potansiyeli olan çözüm geliştiriciler için eğitim programlarından raporlamaya kadar tüm satış sürecini yönetecek; Mobildev’in sorumluluğunda olan uzman kişiler atanır.

Müşteri Ziyareti Desteği: Referans müşteri kazanımları ve önemli projeler için iş ortağıyla beraber müşteri ziyaretleri gerçekleştirilir. Bu sayede müşteri sadakatini güçlendirme, uzun süreli ilişkilere yönelik programlar geliştirme ve yönetme konularında kalıcı çözümler üretilir.

Pazarlama:
Mobil dünyada var olabilmek için pazarlama faaliyetleri bir zorunluluktur. Mobildev bu önemli dünyada çözüm geliştiricileri her zaman öne çıkaracak ve farklılaşmalarını sağlayacak pazarlama desteği sunar. Etkin pazarlama uygulamaları ile çözüm geliştiriciler her zaman, çözümlerini tanıtabilme, pazarda fark edilme ve farklılaşma şansına sahip olacaklardır. Mobildev tarafından sunulan pazarlama faaliyetleri arasında;
yer almaktadır.


Test Hesabı AlProjem Var!


Follow @mobildev_tweets