Hakkımızda Tarifeler İletişim
Kariyer İmkanıAna Sayfa

Mobildev'de Staj İmkanı

Mobildev Ailesi olarak eğitimin bütünlüğüne önem veririz. Bu değerle üniversite ve lise eğitimine devam eden ve aynı zamanda mobil dünya için fikirleri, tasarıları olan genç yeteneklere iletişim teknolojileri üzerine staj imkânı sunarız.

Yılda 2 dönem, üniversite ve liselerin ilgili bölümlerinden stajyer alımları gerçekleştirip, “potansiyel çalışan” istihdamı sağlarız.
Geleceğin profesyonel çözüm geliştiricilerini yetiştirmek adına;
avantajlarını sunarız.  
 
Mesleki gelişime ve çalışma hayatına uyum sağlamak için eğitiminizi pratik çalışma hayatıyla tamamlamak istiyorsanız hemen Staj Başvuru Formunu doldurun…
 

Mobildev'de İş İmkanı

Mobil hayata katma değer kazandıracak, gelişime açık, teknolojiyi yakından takip eden, fikirlerine güvenen tüm Çözüm Geliştiriciler, Mobildev Ailesinin bir üyesi olmaya adaydır. Tüm çalışanlarımıza teknolojik altyapı ve uzman desteği ile sınırsız kaynak kullanımı sunar ve onların gelişimlerine katkı sağlarız.
 
Siz de Mobildev Ailesinin bir üyesi olmak isterseniz, özgeçmişinizi BURADAN bize ulaştırın; yapılacak değerlendirme sonrası niteliklerinize uygun pozisyon için sizi arayalım.

Müşterilerimizde İş İmkanı

18.000’i aşkın müşterimizle çözüm geliştiricileri ortak değerlerde buluşturmak bizim için bir amaçtır.

Uzman tecrübeyi özgün fikirlerle birleştirerek çift taraflı bir kazanım için tüm fırsatları değerlendirir ve hayata geçiririz. Eğitimden sağlığa, eğlenceden nakliyeye, spordan gıdaya, muhasebeden e-ticarete, CRM’den bankacılığa kadar daha pek çok sektörü kapsayan hizmet yelpazesinde mobil çözümlerinizle yer almak için TIKLAYIN.

Freelance Proje Yönlendirme

Müşterilerimizin dönemsel ve proje bazlı çalışmalarında ihtiyaç duydukları iş gücü desteğini karşılamak için konusunda yetkin çözüm geliştiricileri yönlendirerek her iki tarafın da kazanmasını sağlıyoruz. Siz de dönemsel ve proje bazlı çalışmalara imza atmak ve sektörde çözümlerinizle farklılaşmak istiyorsanız TIKLAYIN.


Test Hesabı AlProjem Var!


Follow @mobildev_tweets